Tuottajajärjestön Johtokunta 2017 (Kun lähetät mailia käytä @-merkkiä  (at):in sijasta)
Aki Ylinen aki.ylinen (at) gmail . com Puheenjohtaja,  nettivastaava,
Puh: 0400 569 987
Kaija Ala-Luukko kaija.ala-luukko (at) proagria . fi Sihteeri, tiedotusvastaava,
Puh: 044 295 6273
Ari Teppo ari.teppo (at) jippii . fi Varapuheenjohtaja, Ympäristöasiamies
Arja Ala-Luoma  arja.ala-luoma (at) seinajoki . fi Rahastonhoitaja
Heikki Ylinen  hese (at) nurmolainen . com Koulutiedottaja, lomitusvastaava
Petter Sandelin sandelin.petter (at) gmail . com Työterv.huollon seur.ryhmä
Antti Rajala  antti.rajala (at) nurmolainen . com Maaseutunuorten edustaja
Puh.: 040 68 35 590
Heikki Vehkaoja  heikki.vehkaoja (at) netikka . fi Kuluttajavastaava             
Tomi Kohtamäki tomi.kohtamaki (at) netti . fi Sosiaalivastaava
Jyrki Rajakorpi
jyrki.rajakorpi (at) netikka . fi
Yrittäjävastaava